سوالات برنامه نویسی

سوال بپرسید, جواب بگیرید و با انجمن های ما در سرتاسر دنیا در ارتباط باشید.

آکادمی ایران ام کیو ال انجمن سوالات MQL4 اجرا نشدن برنامه های نوشته شده در پروسیجر OnTick , در VPS

• اجرا نشدن برنامه های نوشته شده در پروسیجر OnTick , در VPS

نوشته شده توسط naser در 2023-11-25 در 4:42 ب.ظ

جناب مهندس احمدی

با سلام و احترام

اکسپرتی را در مدت 3 سال نوشته ، باگ های لاجیک و برنامه نویسی را مرتفع و توسعه دادم. در انتها در قسمت ()OnTick ، چند پروسیجر برای شروع عملیات موردنظرم ( در استراتژی شخصی ) نوشتم. برخی از پروسیجرهای فوق الذکر حالت تریس دارند ، یعنی مدام باید چک کنند اگر قیمت ها تغییر کردند ، خط قبلی پاک و خط جدید رسم را کنند.

هنگامی که برنامه را در کامپیوتر شخصی و یا VPS ، ران میکنم ابتدا کامل اجرا می شود، ولی گاهی تریس به خوبی اجرا و خطوط جدید رسم می شوند ولی گاهی اوقات تریس به خوبی انجام نمی شود.

به جای OnTick از OnTimer و int Start هم استفاده کردم ولی مشکل عدم اجرای برخی مواقع برخی پروسیجرها همچنان باقی است.

می خواستم بدانم آیا تنظیم خاصی باید انجام شود؟ که من از آن بی خبرم. یا اینکه ممکن است ایراد از ضعیف یا قوی بودن VPS باشد؟

ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید تا زحمت چندین ساله ام به هدر نرود.

با سپاس فراوان

حسین پاسخ داد 5 ماه، 2 هفته پیش 2 اعضا · 1 پاسخ
  • 1 پاسخ
  • حسین

مدیر کل
    2023-11-28 در 5:07 ب.ظ

به احتمال زیاد مشکل از منابع وی پی استون هست ، یک اشتباه که دوستان وقع خرید وی پی اس میکنن ،خرید رم پاینه ،خود ویندوز برای اینکه به درستی کار کنیه نیاز به 2 گیگ رم داره ،یعنی اگر یک وی پی اس با 2 گیگ رم کرایه کنن عمل چیزی نمیمونه که به خواد به برنامه های دیگه بده برای استفاده ، همشه 2 گیگ رم رو بزاید برای ویندوز و حداقل یک گیگ روم برای متاتریدر ،که برنامه بنونی با حداقل ها کار کنه

برای پاسخ دادن وارد سایت شوید.