ثبت سفارش اندیکاتور و اکسپرت

ثبت سفارش اکسپرت

بعد از ثبت سفارش اکسپرت و اندیکاتور

بعد از ثبت سفارش منتظر باشید تا برنامه تست شما تحویل داده شد ،بستگی به فایل توضیحاتی که در مورد اکسپرت یا اندیکاتور خود داده اید،برنامه نویس از روی ان شروع به کد نویسی می کند ،اگر در فایل توضیحات سوال یا مورد نامفهوم بود از طرف برنامه نویس با شما تماس گرفته خواهد شد،و در نهایت یک فایل تست به شما  تحویل داده میشود.

بعد از تحویل فایل اکسپرت و اندیکاتور

فایل تست همیشه داره محدودیت هست ،چه زمانی و چه تعداد پوزیشن(برای اکسپرت) یا محدودیت محاسباتی (برای اندیکاتور) این فایل به این منظور به شما داده میشود که عملکرد اکسپرت یا اندیکاتور را  بیبیند و بیبیند که ایا برنامه شما طبق چیزی که میخواید کار میکند یا خیر؟
نتیجه یا تست طولانی در این مورد مطرج نیست تنها چیزی که مطرح است این است که تست شود که ایا اکسپرت یا اندیکاتور طبق فایل توضیحاتی که داده اید کار خواهد کرد یا خیر؟ بعد از تسویه حساب فایل برنامه بدون محدودیت  همرا با کد های برنامه به شما داده خواهد شد.

بعد از این شما میتواند اکسپرت یا اندیکاتور خود را به صورت کامل بدون محدودیت تست کنید.بدعی است که برنامه نویس در قبال ساده بودن یا نبودن برنامه شما هیچ مسئولیتی ندارد ،تنها مسئولیت برنامه نویس درست گرفت پوزیشنها طبق استراتژی است که شما نوشته اید.شما میتوانید در  این لینک نحوه بک تست گرفتن طولانی مدت و اپتیمایز از اکسپرت و اندیکاتور را مشاهده کنید.
همچنین برای اینکه بتوانید سیستم که اکنون به اکسپرت تبدیل شده را بهینه کنید بهتر است در بک تست آن را در کنار اندیکاتور های مختلف تست کنید.خیلی مهم است که شما سعی کنید معاملات سود ده خود را بیشتر کنید و معملات ضرر ده خود را کمتر.برای این منظور دو راه وجود دارد:

اصلاح نقاط ورود اکسپرت

سعی کنید نقطه ورد بهتری پیدا کنید ،با انداختن اندیکاتور های دیگر همرا با اکسپرت در بک تست  میتوانید فیلتر بهتری پیدا کنید تا اکسپرت وارد پوزیشن های سوده بیشتر شود و ورود به پوزیشن های ضرر ده را  کاهش دهد.

اصلاح نقاط خروج اکسپرت

برای این منظور میتوانید راهی پیدا کنید که پوزیشن های سود ده بیشتر باز بمانند تا سود ان بیشتر شود ،همچنین پوزیشن های ضرر ده زود تر بسته شوند تا با ضرر زیاد باعث کاهش سود کل اکسپرت شما نشوند.در نهایت با صرف وقت شما میتوانید یک استرتژی را بهبود ببخشد.

بعد از رسیدن به استراتژی سود ده در بک تست


اکنون وقت این است شما اکسپرت خود را در بازار دمو و در حالت زنده تست کنید ،همیشه بک تست با بازار واقعی مقدار متفاوت است ،این هم به دلیل سرعت اجرا دستورات در بک تست ،ثابت بودن اسپرید و… شکل میگیرد،در بازار دمو شما میتوانید محک خوبی به اکسپرت خود بزنید و اگر از این مرحله هم با رضایت عبور کردید شما  میتوانید اکسپرت خود را در بازار واقعی تست کنید برای تست در حساب دمو بهتر است حداقل یک ماه اکسپرت به صورت مداوم کار کند.برای تست در حساب واقعی بهتر است یک ماه با حدقل حجم معاملات به صورت مداوم کار کند.

با ارزو موفقیت شما در بازار های مالی

جهت سفارش اکسپرت و اندیکاتور

سایر مقالات مرتبط

متا تریدر چیست؟
متاتریدر

متا تریدر چیست؟

متا تریدر چیست؟ اولین سوالی که هر فرد وقتی می خواهد آموزش های متاتریدر مانند آموزش صفر تا صد mql5،

کامل ترین و بهترین آموزش متاتریدر 4
mql4

کامل ترین آموزش متاتریدر 4

بهترین آموزش متاتریدر 4 متاتریدر4 یک پلتفرم معاملاتی محسوب می‌ شود که دارای رابط کاربری ساده است و همین یادگیری

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *