سیگنال­های اسکالپینگ فارکس چیست ؟

سیگنال­های اسکالپینگ

به منظور معامله در فارکس، معامله­ گران، استراتژی­ها و سیستم­ های مختلفی را توسعه می­دهند. به عنوان یک معامله­ گر حرفه­ ای، قبلاً با برخی از استراتژی­های فارکس مواجه شده­اید و سعی در استفاده از آن­ها داشته اید. یکی از این استراتژی­های معاملاتی که امروز به آن نگاه خواهیم کرد،    سیگنال­های اسکالپینگ در فارکس است. اسکالپینگ فارکس یک استراتژی معاملاتی است که در آن یک معامله­ گر فارکس ده­ ها یا حتی صدها معامله مختلف را طی یک روز انجام می­دهد و هدف نهایی آن گرفتن چند پیپ در هر معامله است.

سیگنال­های اسکالپینگ

بنابراین، شما از استراتژی­های معاملات خودکار فارکس خود رضایت دارید، و کنجکاو هستید که کار خود را شروع کنید و تکنیک­های پیشرفته­ تری را امتحان کنید. یکی از این استراتژی­های معاملاتی، اسکالپینگ فارکس است. اسکالپینگ فارکس یک استراتژی معاملاتی است که در آن یک معامله­ گر فارکس   ده­ ها یا حتی صدها معامله را طی یک روز انجام می­دهد و هدف نهایی آن گرفتن چند پیپ در هر معامله است.

اسکاپلرهای فارکس تمایل دارند کم­تر از یک دقیقه در معاملات باقی بمانند و به محض این­که چند پیپ را به دست آورند، موقعیت خود را ترک می­کنند. اسکالپینگ به منظور دستیابی به سود ثابت نیاز به اهرم بالا و تعداد زیادی معاملات کوتاه مدت دارد.

بیش­تر استراتژی­های معاملاتی توسط سیگنال­های معاملاتی انجام می­شوند، به این معنی که یک علامت یا هشدار به معامله­ گر هشدار می­دهد که یک فرصت معاملاتی وجود دارد و سیگنال­های اسکاپلینگ فارکس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این سیگنال­ها از طریق تجزیه و تحلیل فنی یا تجزیه و تحلیل حرکت قیمت یک جفت ارز در مقایسه با داده­ های قبلی تولید می­شوند و سیگنال­ها شامل خرید یا فروش یک جفت ارز است.

معامله­ گران فارکس از تجزیه و تحلیل فنی برای ایجاد سیگنال­های معاملاتی متناسب با سیستم معاملاتی که با آن کار می­کنند، سوء استفاده می­کنند. آن­ها داده ­ها و نمودارهای بازار را بررسی می­کنند تا بفهمند که سودمندترین معاملات در کجا انجام شده است و کدام یک از الگوها در price action صورت گرفته است. در مورد اسکالپینگ فارکس، معامله­ گران می­توانند سیگنال­های اسکالپینگ را که ممکن است از ارائه دهنده سیگنال خود دریافت کنند، تولید یا استفاده کنند.

سیگنال­های معاملاتی می­توانند محور اصلی یک استراتژی معاملاتی یا به سادگی یک مولفه باشند. اگر معامله­ گر بتواند الگویی را تعریف کند، می­تواند آن را به یک سیگنال معاملاتی فارکس تبدیل کند و سپس هر زمان که این الگو یا سیگنال در price action یک جفت ارز ظاهر شد، یک استراتژی در مورد معاملات ایجاد کند.

متناوباً، یک استراتژی معاملاتی تعریف شده مانند اسکالپینگ، معامله­ گر را مجبور به تولید و آزمایش بسیاری از سیگنال­های معاملاتی می­کند تا مجموعه ­ای را پیدا کند که سود قابل اعتماد در معاملات کوتاه مدت را ارائه دهد. در این مقاله ما نمای کلی از سیگنال­های اسکالپینگ را ارائه می­دهیم و قابلیت اطمینان آن­ها را ارزیابی می­کنیم.

روش­های توزیع سیگنال­های اسکالپینگ

از آن­جا که سیگنال­های اسکالپینگ فقط در دوره­ های زمانی خاص و به طور خلاصه قابل استفاده هستند، در محدوده­ای از فرمت­ ها توزیع می­شوند. از جمله آن­ها می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از طریق فیس بوک – گروه ­های مختلف، پست­ها و غیره
  • اس ام اس
  • ایمیل
  • درون پلت فرم­ های مختلف معاملاتی فارکس

به عنوان مثال، سیگنال­های اسکالپینگ فارکس در فیس بوک در صفحات معاملاتی تبلیغ سیگنال موجود است. با این حال، مطمئن شوید که مرتباً صفحه­ ها به روز می­شوند تا مطمئن شوید با اطلاعات منسوخ کار نمی­کنید.

معامله با Admiral Markets – MetaTrader 5 Supreme Edition

اگر به دنبال یک پلت فرم معاملاتی برای آزمایش سیگنال­های اسکالپینگ هستید، بیش از این به جستجوی نسخه ارتقا یافته MetaTrader نباشید! MTSE نسخه پیشرفته MetaTrader است که به معامله­ گران امکان استفاده از ویژگی­ هایی را می­دهد که به طور معمول در MetaTrader 4 و MetaTrader 5 وجود ندارد، مانند Mini Terminal – که معامله ­گران را قادر می­سازد بدون نیاز به دسترسی به پلت فرم در هر زمان، یک ویجت کوچک خرید و فروش کنند.

 

آیا سیگنال­های اسکالپینگ واقعا ارزش آن را دارند؟

این سوال که آیا سیگنال­های اسکالپینگ ارزش آن را دارند قابل بحث است. ما اکنون قصد داریم مواردی را که معامله­ گران باید قبل از استفاده از   سیگنال­های اسکالپینگ در نظر بگیرند، بررسی کنیم.

اولین نکته­ ای که باید در نظر گرفت این است که اگر از سیگنال­های خاصی که توسط یک معامله­ گر اختیاری ایجاد شده است پیروی می­کنید، چگونه واقعاً می­توانید به ارائه اطلاعات واقعی اعتماد کنید؟ تأیید صحت و اعتبار سیگنال هایی که می­خواهید پیاده سازی کنید واقعاً دشوار است.

علاوه بر این، هیچ کوششی برای مبتدیان برای کپی کردن سیگنال­ هایی که حتی نمی­توانند درک کنند، فایده­ای ندارد. اوضاع، پیچیده ­تر و دشوارتر از آن است که در ابتدا با سیگنال­هایی در اسکالپینگ فارکس نشان داده می­شود. از آن­جا که اسکالپینگ فارکس به تجربه قابل توجهی در معاملات ارز و توانایی عمل سریع نیاز دارد با حفظ موقعیت­ ها برای مدت زمان بسیار کوتاهی، با استفاده از سیگنال­ های اسکالپینگ حتی غیرممکن­تر می­شود.

دلیل این امر این است که اکثر سیگنال­ها می­توانند قبل از این­که بخواهید آن­ها را اعمال کنید، ارتباط خود را از دست بدهند. همین امر در مورد استفاده از سیگنال­های اسکالپینگ ارائه شده توسط نرم­ افزار معاملاتی خودکار یا هر برنامه کامپیوتری دیگر نیز صدق می­کند. بهترین توصیف از نحوه کار چنین سیگنال­ هایی به شرح زیر است: گاهی اوقات کار می­کنند، گاهی اوقات کار نمی­کنند. به عبارت دیگر، یک استراتژی، متناسب با نوع بازاری است که برای انجام آن در ابتدا تهیه شده است. از آن­جا که بازار دائماً در حال تغییر است، استراتژی در نهایت متوقف می­شود.

اثبات دوام یک استراتژی که احتمالاً مدت­ ها پیش تدوین شده است، کار دشواری است.

هم­چنین استفاده از سیگنال­ های اسکالپینگ در سیستم­ های معاملاتی کپی، ایده خوبی نیست، به این دلیل که کارگزاران مختلف ممکن است   قیمت­ گذاری متفاوتی داشته باشند، که می­تواند استراتژی یا روش شما را تحت تأثیر قرار دهد. مطمئناً می­توانید سیگنال­ های اسکالپینگ خاصی را در یک حساب معاملاتی آزمایشی امتحان کنید.

در یک حساب زنده، ممکن است موارد استثنایی وجود داشته باشد که می­توانید برای مدت زمان قابل توجهی درآمد کسب کنید و سپس آ­ن­قدر خوش شانس باشید که سود خود را برداشت کنید، اما این بیش­تر از یک قاعده مستثنی است. معامله فارکس نیاز به تفکر منطقی دارد، بنابراین تکیه بیش از حد به سیگنال اسکالپینگ فارکس به عنوان راهی برای سریع ثروتمند کردن شما فایده­ای ندارد. ما سیگنال­ های اسکالپینگ را توصیه نمی­کنیم، زیرا به هیچ چیز با کیفیت قابل بحث اعتماد نداریم.

 

چگونه سیگنال اسکالپینگ مناسب را انتخاب کنیم ؟

اگر می­خواهید یک ارائه دهنده سیگنال­ های اسکالپینگ را دنبال کنید، باید تمام مراحل لازم را بدانید. یکی از مهم­ترین مواردی که باید به آن توجه کنید این است که ارائه دهنده سیگنال موظف است سابقه معاملات باز و داده ­های عملکرد گذشته را داشته باشد. این سابقه معاملات باید به اندازه کافی طولانی باشد تا بتوانید شاهد مفید بودن این سیگنال­ها برای معامله ­گران باشید.

نکته قابل توجه دیگری که باید بررسی شود این است که آیا یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد یا یک نسخه آزمایشی در دسترس است. سیگنال­ های فارکس ممکن است گران باشد، بنابراین شما باید شرکتی را پیدا کنید که این سرویس را ارائه می­دهد، در غیر این صورت، شما یک انتخاب کورکورانه خواهید داشت، و در نتیجه ممکن است پول خود را به خطر بیندازید. شركت­هايي كه آزمايش يا دمویی ارائه نمي­دهند، كم­تر به اعتبار و محصولي كه ارائه مي­دهند، توجه مي­كنند.

بیش­تر اوقات با ارائه دهندگان سیگنال روبه­ رو می­شوید که به عملکرد گذشته خود افتخار می­کنند و ادعا می­کنند که استفاده از سیگنال­ های فارکس دلهره آور آن­ها بدون شک بازدهی خوبی را برای شما فراهم می­کند. با این ارائه دهندگان محتاط باشید، زیرا ادعاهایی از این دست هدف معاملاتی محصول را نشان می­دهد و حتی ممکن است ارائه دهنده آن معامله ­گر نباشد.

شما فقط باید با متخصصانی که سیگنال خودشان را معامله می­کنند و می­توانند توجیهاتی در مورد ویژگی­ های سیگنال­ های خود و هم­چنین داده­ های کاملاً شفاف داشته باشند، همکاری کنید. علاوه بر این، ارائه دهندگان سیگنال باید اتاق معاملاتی زنده خود را داشته باشند. این نه تنها امکان یادگیری کتابچه راهنمای سیگنال­ها را فراهم می­کند، بلکه فرصت خوبی برای کشف نکات یا استراتژی­های جالب دیگر معامله ­گران را فراهم می­کند. هم­چنین توجه به اهمیت توصیفات یا بازخورد سایر کاربران از اهمیت برخوردار است.

خواندن یا تماشای آن­ها در واقع می­تواند یک عامل تعیین کننده از نظر انتخاب سیگنال اسکالپینگ فارکس باشد. اگر هیچ گونه توصیفی وجود ندارد، یا برخی از آن­ها جعلی به نظر می­رسند، از این ارائه دهنده صرف نظر کرده و ادامه دهید. آخرین موردی که باید مورد توجه قرار گیرد موارد زیر است – بهتر است سیگنال­های اسکالپینگ را از یک ارائه دهنده سیگنال که با کارگزار شما همکاری می­کند دریافت کنید.

نتیجه ­گیری

معاملات خودکار فارکس بیش­تر مناسب معامله­ گران پیشرفته است. مهارت حیاتی مورد نیاز، صبر و توجه تا حد ممکن است. تا حدی وظیفه مهم شما این است که بدانید دقیقاً چه چیزی را می­خواهید، چه انتظاری دارید و نه این­که با تخیل کاملاً بی اساس، خود را گمراه کنید. این یک مزیت بزرگ برای معامله شما خواهد بود و بدون شک مزایای آن را خواهید دید.

در مورد مواردی که بحث کردیم، همیشه به خاطر داشته باشید آن­ها می­توانند مفید واقع شوند. شرح استراتژی­ها وجود دارد تا مشخص شود آیا آن­ها برای شما مناسب هستند یا خیر. با توجه به آن، به احتمال زیاد خواهید فهمید که استراتژی­های مختلف فارکس خودکار در مورد چه چیزهایی هستند و هدف آن­ها رسیدن به چه اهدافی است.

علائم ورود و خروج شرایطی را که برای ورود و یا خروج معامله گران به یک معامله مناسب است – و روش ­های بررسی استراتژی­ها را نشان می­دهد. در مورد کاربرد، شما می­فهمید که آیا استراتژی­ها با برخی از محیط­ های مشخص بازار تعامل خوبی دارند یا خیر. مشخص کنید که کدام نوع معامله ­گر هستید و سپس به همان اندازه که لازم دیدید از اهرم استفاده کنید. فقط مراقب باشید و اطمینان حاصل کنید که خساراتی که به طور بالقوه متحمل می­شوید بر دارایی­ های اساسی شما تأثیر نخواهد گذاشت.

ما امیدواریم که اطلاعات موجود در این زمینه به شما در کسب سود و موفقیت در آینده و هم­چنین یافتن بهترین استراتژی فارکس خودکار برای شما کمک کند. برای مطالب آموزشی بیش­تر حتماً به بخش مقالات و آموزش ­های ما مراجعه کنید. علاوه بر این، اگر شما علاقه ­مند به آزمایش برخی از استراتژی­ها قبل از معامله در بازارهای زنده هستید، حتماً یک حساب معاملاتی آزمایشی را دانلود کنید که به شما امکان معامله با وجوه مجازی را با استفاده از داده ­های زمان واقعی- فضای معاملاتی رایگان- می­دهد.

اگر می­خواهید سیگنال­ های اسکالپینگ را در یک فضای معاملاتی بدون ریسک امتحان کنید، حساب معاملاتی آزمایشی رایگان،  Admiral Markets گزینه مناسب برای شماست! دسترسی به حسابی که شما را قادر می­سازد در یک محیط معاملاتی مجازی، با داده­ های بازار در زمان واقعی، اما بدون به خطر انداختن سرمایه خود، معامله کنید. ب

 

این مقاله ترجمه شده توسط تیم آکادمی ایران ام کیو ال می باشد. 

صفحه اصلی مقاله

 

سایر مقالات مرتبط

ام کیو ال

معامله خودکار در متاتریدر

بهترین پلت فرم تجارت خودکار چیست؟ برای توضیح معامله خودکار در اینجا اشاره داریم به اینکه معاملات در بازارهای مالی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین این پست
اسکرول به بالا