ابزار تحلیل فنی برای معامله ­گران

ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل

یک قسمت حیاتی از موفقیت یک معامله­ گر، به ویژه کسانی که مرتباً معامله می­کنند، توانایی ارزیابی الگوها در داده ­های معاملاتی است. تکنیک­ های ابزار تحلیل می­توانند احساسات را از تصمیم معاملاتی حذف کنند. یک سیستم تجزیه و تحلیل فنی می­تواند شاخص ­های خرید و فروش، ایجاد کند و به موقعیت­ های جدید معاملاتی کمک کند. با پیشرفت در نرم­افزار و سرعت دستیابی به میلیون­ ها امتیاز از داده­ ها در 15 سال گذشته، ابزار تجزیه و تحلیل فنی در دسترس همه معامله­ گران آنلاین است.

بسیاری از سایت­ های بهتری که ابزار تجزیه و تحلیل فنی را ارائه می­دهند، معامله­ گران جدید را به سمت درک اساسی از مفاهیم اصلی هدایت می­کنند. برخی از این منابع رایگان هستند یا در پلت فرم کارگزاران گنجانده شده­اند، اما برخی دیگر هزینه ­ای را دریافت می­کنند. ما به ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی که در پیشنهادات کارگزاران و هم­چنین برخی منابع مستقل موجود است، نگاهی خواهیم انداخت. این­ها به ترتیب حروف الفبا ذکر شده­اند و هدف آن­ها به معنای رتبه­ بندی نیست.

کارگزاران ارائه دهنده ابزار تحلیل

چندین کارگزار ذکر شده در زیر از Recognia، ارائه دهنده شخص ثالث استفاده می­کنند. یک شرکت مستقر در کانادا، Recognia توسط Trading Central ابزارهای عالی تجزیه و تحلیل فنی را ارائه می­دهد که بسیاری از کارگزاران، آن­ها را در پلت فرم­ های مکرر معامله­ گر خود ادغام کرده­اند. ابزارهای Recognia به طور خودکار price action را برای شناسایی و تفسیر الگوهای کلاسیک نمودار و سایر شرایط مهم بر اساس روش­ های پذیرفته شده تجزیه و تحلیل فنی، تجزیه و تحلیل می­کنند. این اعلان­ های رویداد فنی به معامله­ گران قدرت و ضعف سهام مورد بررسی را می­دهد. سرمایه گذاران، خارج از پلت فرم­ های کارگزاری نمی­توانند به این ابزارها دسترسی داشته باشند، اما شما می­توانید فناوری آن­ها را در تعداد زیادی سایت فعال معاملاتی قرار دهید.

 

Ally Invest

پلت­فرم کارگزاری Ally Invest شامل یک stock screener است که توسط Recognia تأمین می­شود.

بررسی Investopedia در مورد Ally Invest  را بخوانید.

Charles Schwab

پلتفرم معامله ­گر مکرر Charles Schwab، StreetSmart Edge ، Screener Plus را ارائه می­دهد که با استفاده از داده ­های streaming  در زمان واقعی، به مشتریان امکان می­دهد سهام و ETFها را براساس طیف وسیعی از معیارهای اساسی و فنی، از جمله سیگنال­ های فنی Recognia فیلتر کنند.  معامله­ گران می­توانند پارامترهایی را که برای آن­ها مهم­ ترین است تنظیم کنند و سپس نتایج Screener Plus را با watch lists از پیش تعریف شده خود ادغام کنند. نمودارهای قابل تنظیم StreetSmart Edge دارای ابزارهای شناسایی الگوی Recognia هستند. نمودار در دستگاه ­های تلفن همراه شامل چند شاخص تجزیه و تحلیل فنی است، اگرچه هیچ ابزار طراحی وجود ندارد.

نقد و بررسی Investopedia درباره Charles Schwab را بخوانید.

E*TRADE

در Power E * TRADE، پلت فرم معامله ­گر فعال شرکت، اسکنر Live Action بیش از 100 صفحه از پیش تعریف شده دارد که بازار را در زمان واقعی با قیمت­ های زنده و معیارهای تحلیلی زنده بر اساس رویدادهای فنی، بنیادی، درآمد، احساسات و اخبار، اسکن می­کند. . اسکن­ کننده­ های موجود در Live Action به کشف سهام­ های اشباع خرید یا اشباع فروش و کشف فرصت­ های اضافی برای portfolioی مشتری کمک می­کند. بسیاری از این صفحات داخلی منحصر به پلت فرم Power E * TRADE هستند. اسکنر Recognia به شما امکان می­دهد سهام را براساس رویدادهای فنی یا الگوها اسکن کرده و در صورت تحقق معیارهای جدید، هشدارها را تنظیم کنید. برای آزمایش سیستم معاملات فنی خود می­توانید از قابلیت­ های معاملات کاغذی Power E * TRADE استفاده کنید.

بررسی Investopedia در مورد E * TRADE را بخوانید.

سرمایه ­گذاری ­های  Fidelity

Active Trader Pro رابط معاملاتی قابل دانلود Fidelity است که مجموعه ویژگی­ های عمیق­ تری را از آن­چه در وب سایت در دسترس است ارائه می­دهد. Active Trader Pro توابع نمودار قابل تنظیم و ابزارهای معاملاتی را پیشاپیش ارائه می­دهد. این نرم­افزار می­تواند به شما در مورد سیگنال­ های فنی موجود در سهم­ هایی که دنبال می­کنید هشدار داده و در معاملات فعال هشدارهای لازم را ارائه دهد. نمودار مبتنی بر وب Fidelity الگوها و رویدادهای فنی یکپارچه ارائه شده توسط Recognia را در اختیار شما قرار داده است. نمودار پیشرفته در وب امکان دیدن حداکثر 40 سال داده­ های تاریخی قیمت، 30 روز از داده­ های روزانه، داده­ های ساعت­ های طولانی و بیش از 60 شاخص فنی کاملاً قابل تنظیم را ارائه می­دهد.

مرکز آموزش Fidelity با محتوای متشکل از مقاله­ ها، فیلم ­ها، وبینارها، اینفوگرافیک­ ها و وبینارهای ضبط شده، شامل تمرکز بر تجزیه و تحلیل فنی است. Fidelity هم­چنین جلسات هفتگی مربیگری آنلاین را ارائه می­دهد، جایی که مشتریان می­توانند با یک گروه کوچک (هشت تا 10 شرکت کننده) در آن­جا شرکت کنند تا در مورد مباحث گزینه­ ها و تجزیه و تحلیل فنی بحث­ های عمیقی داشته باشند.

بررسی Investopedia در مورد Fidelity را بخوانید.

Interactive Brokers

نمودار بسیار سفارشی قابل تنظیم در تمام پلت­فرم­های Interactive Brokers ارائه می­شود و شامل صدها شاخص و داده ­های streaming در زمان واقعی است. Trader Workstation (TWS)، پلت فرم معاملاتی شاخص IB ، شامل ابزار پیشرفته تجزیه و تحلیل فنی با بیش از 120 شاخص و بیش از 30 سال داده است. نسخه آزمایشی TWS در دسترس است که به معامله ­گران امکان می­دهد نحوه عملکرد پلت فرم را بیاموزند و سناریوهای معاملاتی را آزمایش کنند. علاوه بر این، امکان پیوستن یک سیستم تجزیه و تحلیل شخص ثالث به حساب IBKR شما وجود دارد. لیست کاملی از فروشندگان را  می توان در بازار سرمایه ­گذاران جستجو کرد.

بررسی Investopedia در مورد Interactive Brokers را بخوانید.

Lightspeed

پلتفرم Lightspeed flagship که برای معامله­ گرانی که به طور مداوم معامله می­کنند، در نظر گرفته شده است، یک برنامه قابل دانلود به نام Lightspeed Trader، دارای یک اسکنر بازار زنده بسیار قابل تنظیم به نام LightScan است که می­تواند به شما کمک کند فرصت ­های فعلی معاملات را بررسی کنید. LightScan کل جهان سهام را جستجو می­کند تا نمادهایی را که براساس تنظیمات شما مرتب و فیلتر شده­ اند، نمایش دهد. بیش از 100 معیار ممکن برای جستجو وجود داشته باشد که می­توانند با هم ترکیب شوند. پلتفرم flagship  دارای نمودار قابل تنظیم با 20 سال داده تاریخی است. نسخه آزمایشی پلت فرم برای کسانی که می­خواهند درایو تست داشته باشند در دسترس است.

بررسی Investopedia درباره Lightspeed را بخوانید.

Thinkorswim (TD Ameritrade)

پلتفرم TD Ameritrade ، thinkorswim که بر گزینه­ های پیشرفته تمرکز دارد، به معامله گران اجازه می­دهد تا پلتفرم را با ابزارهای مورد علاقه خود و یک بلیط معاملاتی سفارشی کنند. اگرچه این پلتفرم در ابتدا برای معاملات گزینه­ ها طراحی شده بود ، اما ابزارهای تحلیلی زیادی نیز برای معامله گران سهام وجود دارد. ابزارهای ترسیم، شاخص­ های فنی و ابزارهای تجسم داده را پیدا خواهید کرد. Thinkorswim به معامله ­گران این امکان را می­دهد تا ابزار تحلیل تکنیکال خود را ایجاد کنند و هم­چنین از یک زبان برنامه نویسی داخلی به نام thinkScript استفاده کنند. نسخه دسکتاپ thinkorswim قدرتمندترین نسخه است، اما شما هم­چنین می­توانید از یک نسخه وب یا برنامه تلفن همراه استفاده کنید. همه این­ها شامل داده ­های streaming زمان واقعی است که بیش از 400 مطالعه فنی را تأمین می­کند.

Charles Schwab، که در مرحله به دست آوردن TD Ameritrade است، اعلام کرده است که پس از ادغام دو شرکت، پلت فرم­ های معاملاتی thinkorswim به کار خود ادامه می­دهند. این خرید در سه ماهه چهارم سال 2020 بسته شد و انتظار می­رود ادغام پلت فرم 18-36 ماه دیگر طول بکشد.

بررسی Investopedia در مورد TD Ameritrade را بخوانید.

TradeStation

تجزیه و تحلیل فنی و مدل­سازی آماری استراتژی­ های معاملاتی، نقطه قوت اصلی پلت فرم TradeStation است. این کارگزاری از شرکت توسعه نرم­افزار تجزیه و تحلیل فنی Omega Research رشد کرده است، بنابراین تجزیه و تحلیل فنی در DNA آن است. پلتفرم قابل دانلود TradeStation تحت عنوان TradeStation 10 قابلیت نمودارسازی باورنکردنی را بر اساس داده­ های tick ارائه می­دهد. تجزیه و تحلیل فنی خودکار در پکیج نمودار تعبیه شده است و الگوهای فنی را هنگام شکل گیری بر روی نمودار نشان می­دهد. قابلیت­ های نمودار وب به شدت با TradeStation 10 مطابقت دارند، از جمله یک نوار ابزار جدید با دسترسی برای تنظیم بازه ­های زمانی، ابزار طراحی، نشست­ های مهم و استایل­ های مهم معامله­ گری. این یکی از بهترین برنامه­ های نمودار موجود در هر کارگزاری است و خصوصاً به دلیل یکپارچگی آن با سیستم مدیریت سفارش TradeStation بسیار قابل توجه است.

کاربران TradeStation هم­چنین می­توانند یک سیستم معاملاتی را بر اساس رویدادهای فنی ایجاد و backtest کنند. شبیه ساز معاملاتی TradeStation دارای تمام ابزارهایی است که شما در TradeStation 10 پیدا خواهید کرد و شامل یک پایگاه داده بزرگ تاریخی برای استراتژی­های backtest است.

بررسی Investopedia در مورد TradeStation را بخوانید.

Tradier

Tradier یک ابزاری جالب است  که سیستم مدیریت حساب کارگزاری، موتور معاملاتی و برخی از داده­ های بازار را ارائه می­دهد. تنظیمات حساب و    داده های بازار براساس ابر انجام می­شود، بنابراین مشتریان می­توانند از طریق هر یک از شرکای توسعه دهنده Tradier وارد سیستم شده و از طریق آن­ها معامله کنند. با استفاده از یک رابط برنامه نویسی کاربردی (API)، طراحان front-end می­توانند پلتفرم ­های معاملاتی، برنامه ­های تلفن همراه،    سیستم های معاملاتی الگوریتمی یا سایر ویژگی­ های سفارشی خود را برای مشتریان خود راه­ اندازی کنند. توانایی پیوستن یک پلتفرم شخص ثالث به حساب کارگزاری آنلاین اتفاق جدیدی نیست – تعداد زیادی از کارگزاران ذکر شده در بالا نیز می­توانند این کار را انجام دهند – اما Tradier اولین     واسطه ای است که آن را به مرکز مدل کسب و کار خود تبدیل کرده است. ما در بخش بعدی بررسی خواهیم کرد که آیا یک سایت تجزیه و تحلیل فنی مستقل می­تواند به سیستم مدیریت کارگزاری Tradier متصل شود، در حالی که با استفاده از ابزارهای تحلیلی می­توانید معاملات را امکان­پذیر کنید.

 

سایت­ برای ابزار تحلیل

ابزار تحلیل eSignal

eSignal  یکی از نام­ های قابل احترام در ابزار تحلیل تکنیکال است که از اواسط دهه 1990 راه اندازی شده است. نسخه فعلی، eSignal 12، یک بسته نرم افزاری مبتنی بر ویندوز است که می­تواند امکاناتی مانند مطالعات تجزیه و تحلیل فنی، backtest استراتژی­های معاملاتی، نمودارهای قابل تنظیم و داده­ های مبادلات جهانی را ارائه دهد. از طریق API، کاربران می­توانند با ده­ ها کارگزار از جمله کارگزاران Tradier و Interactive تجارت کنند. این نرم­افزار گران است: نسخه Classic  آن که داده­ ها را با تأخیر 15 دقیقه ­ای نمایش می­دهد، هزینه­ ای معادل 56 دلار در ماه دارد. نسخه Signature آن که داده­ ها را به صورت بلادرنگ نشان می­دهد و قابلیت های پیشرفت ه­ای را ارائه می­دهد، هزینه­ ای معادل 183 دلار در ماه دارد. نسخه Elite ماهیانه 378 دلار هزینه دارد.

MarketGear از iVest +

قابلیت­ های نمودار Market Gear به شما امکان می­دهد شاخص­ های قابل تنظیم را در  ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل کنید، معاملات خود را مشاهده کنید، trend دائمی را ترسیم کنید، معاملات گذشته را بررسی کنید و از میان آرایه­ ای از time frameها انتخاب کنید. این اسکنر به شما امکان می­دهد بیش از 100 شاخص فنی قابل تنظیم را مرتب کنید تا فرصت­ های معاملاتی را بر اساس داده ­های فنی پیدا کنید. اسکن­ های مورد نظر را بنویسید و موارد دلخواه خود را برای دسترسی سریع تنظیم کنید. Market Gear از طریق API به TD Ameritrade ، E * TRADE و Ally Invest متصل می­شود. قیمت گذاری از 38 دلار در ماه شروع می­شود.

ابزار تحلیل MetaStock

MetaStock یکی دیگر از بازیگران قدیمی صنعت ابزار تحلیل است که در اواخر دهه 1980 تأسیس شده است. نسخه­ های مختلفی از نرم ­افزار موجود است. مفیدترین مورد برای معامله­ گران همیشگی، MetaStock R / T است که از داده­ های معاملاتی در زمان واقعی از انتخاب صرافی­ های شما استفاده می­کند. این شامل بیش از 150 شاخص و مطالعات خطی به علاوه تفسیر شاخص است که به شما کمک می­کند نحوه معامله هر اندیکاتور را درک کنید. برای کاربران حرف ه­ای، سازنده اندیکاتور به شما امکان می­دهد اندیکاتورهای خود را بنویسید. شما می­توانید استراتژی­های معاملاتی را به تنهایی بسازید و معکوس کنید، یا از طریق استراتژی­ هایی که در پکیج موجود است کار کنید. MetaStock می­تواند بیش از 30 الگوی candle را در یک نمودار شناسایی کند و به شما در مورد نحوه تفسیر و استفاده از آن­ها مشاوره دهد. اشتراک MetaStock R / T  100 دلار در ماه است. فیدهای داده اضافی هستند. MetaStock از طریق API به Interactive Brokers و سایر کارگزاران آنلاین متصل می­شود.

NinjaTrader

NinjaTrader قبل از سرمایه ­گذاری پول واقعی در یک بازار زنده، یک فضای تجاری را ارائه می­دهد که می­توانید برای ساخت، تست و شبیه­ سازی یک سیستم معاملاتی برای سهام، فارکس و معاملات آتی استفاده کنید. NinjaTrader به خودی خود برای استفاده در نمودارهای پیشرفته، backtest و شبیه­ سازی معاملاتی رایگان است اما برای برخی از اندیکاتورهای ساخته شده توسط توسعه دهندگان شخص ثالث هزینه دارد. شما می­توانید بیش از 100 اندیکاتور فنی در پکیج اولیه، plus fundamentals، نمودار، مجله معاملاتی و ابزار تحقیق پیدا کنید. از طریق API، می­توانید NinjaTrader را به TD Ameritrade ، Interactive Brokers ، OANDA، FXCM و سایر کارگزاری­ ها متصل کنید یا با استفاده از خدمات کارگزاری خود NinjaTrader را معامله کنید.

Slope of Hope

Slope of Hope در سال 2005 پس از این­که خالق و perma-bear Tim Knight سایت نمودار خود، Prophet.net را به TD Ameritrade فروخت، تأسیس شد تا نمودارها و تجارب معاملاتی خود را با چند طرفدار خود به اشتراک بگذارد. اکنون مکانی برای تجزیه و تحلیل فنی، ایده­ های معاملاتی، نمودارها و بحث و گفتگو با معامله­ گران از هر نوع است. بسیاری از ویژگی­ fها، از جمله یک پکیج نمودار فنی بسیار قدرتمند، رایگان هستند و با سایت های بسیار گران قیمت رقابت می­کنند. یکی از ویژگی­ های اصلی SlopeCharts ، SlopeRules است که به شما امکان می­دهد با استفاده از قوانین فنی، یک سیستم معاملاتی را ایجاد و تست کنید. قوانینی را که می­خواهید در نمودار استفاده کنید drag and drop  کنید و آن­ها را تست کنید، سپس یک هشدار تنظیم کنید تا هنگام تحقق شرایط به شما اطلاع دهد. یک سیستم تجارت مجازی مجتمع در دسترس است که با یک حساب 100000 دلاری شروع به کار   می کند تا به شما کمک کند مهارت­ های معاملاتی خود را بیاموزید. معامله گران قرارداد اختیار معامله، ابزار تحلیلی فوق العاده­ای پیدا می­کنند.

سطح عضویت حق بیمه (14.95 تا 79.95 دلار در ماه، دو ماه رایگان با اشتراک سالانه) دسترسی به داده­های اضافی، تجزیه و تحلیل قراردادهای اختیار معامله قدرتمند و دسترسی به ایده ­های منحصر به فرد معاملاتی را فراهم می­کند. Slope برنامه­ های تلفن همراه بومی را برای دستگاه­ های iOS و Android راه­ اندازی کرده است که اجازه دسترسی به همه پست­ ها و زیر مجموعه­ ای از ابزارهای وب سایت را می­دهد.

StockCharts

StockCharts به شما امکان می­دهد نمودارهای قیمت میان روز، روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه و سالانه، نمودار نقطه­ و خط، نمودارهای دوره­ای، نمودارهای چرخش نسبی و سایر موارد را ایجاد کنید. بیش از 1000 اندیکاتور و شاخص فنی بازار و پوشش داده­ های لحظه ­ای برای تعدادی از ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین، اتریوم، XRP ، Litecoin و بیت کوین کَش وجود دارد. توانایی انجام تجزیه و تحلیل فنی بر روی ارزهای رمزپایه نسبتاً منحصر به فرد است. می­توانید از مجموعه محدودی از ویژگی­ ها به صورت رایگان استفاده کنید. برنامه­ های اشتراک ماهیانه وجود دارد که امکان مطالعات تکمیلی اضافی و بیش­تر داده ­های تاریخی را در محدوده 14.95 تا 39.95 دلار را می­دهد.

TC2000

TC2000 هم­چنین نامی ارجمند در دنیای ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل است و قبلاً با نام Worden’s TC2000 شناخته می­شد. نسخه 20 دارای سیستم عامل­ های ویندوز، مک، موبایل و پلت فرم وب است، به علاوه می­توانید مستقیماً به Interactive Brokers متصل شوید تا از طریق کارگزاری TC2000 معاملات را انجام دهید. TC2000 ترکیبی از نمودار، نمایش سهام و گزینه­ ها و ویژگی­ های معاملاتی است و شما می­توانید از نسخه آزمایشی به صورت رایگان استفاده کنید. برای استفاده از اسکنرها به اشتراک سطح طلایی یا پلاتینیومی (29.99 دلار – 89.98 دلار در ماه) نیاز دارید. اشتراک­ های پلاتینیومی به شما امکان می­دهند در هر تاریخی که داده­ ها موجود است بازار را برای شرایط خاص، فقط برای گرفتن ایده در مورد کارکرد یک نشانگر سفارشی که ممکن است در حال ساخت آن باشید، اسکن کنید. فیدهای داده هزینه­ های اضافی دارند.

Ticker Tocker

Ticker Tocker که در سال 2018 راه ­اندازی شده است، خدمات گسترده ­ای از جمله آموزش، تحقیق و منابع معاملاتی خودکار را به کاربران ارائه می­دهد. می­توانید اعضای دیگری را که به عنوان leader وارد سیستم شده­اند دنبال کنید یا از ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل ایجاد استراتژی برای تولید سیستم معاملاتی خود استفاده کنید. می­توانید استراتژی­ هایی را که با داده ­های تاریخی ایجاد کرده ­اید دوباره تست کنید تا ببینید عملکرد آن­ها چگونه است. سیستم نمودارداخلی به شما امکان می­دهد نمودارهای قیمت را با اندیکاتورهای فنی همپوشانی کنید. این سایت هم­چنین شامل کانال تلویزیونی معاملاتی درون پلتفرمی و صنفی Ticker Tocker ، Ticker Tocker TV است. این پلتفرم با کارگزارانی از جمله Interactive Brokers، E * TRADE ، TD Ameritrade ، Tradier ، Fidelity Investments و TradeStation سازگار است. شما می­توانید به صورت رایگان عضو سایت شوید و از بسیاری از امکانات استفاده کنید، اما برای استفاده از خدمات اختصاصی و  و دسترسی به کارشناسان باید هزینه پرداخت کنید.

Trade Ideas

Trade Ideas در سال 2003 راه­ اندازی شده است، مشترکین آن سرمایه گذاران، بازرگانان و متخصصان بازار است. این سیستم دارای 311 هشدار و 243 فیلتر است که شامل داده­ های بنیادی، فنی، رسانه­ های اجتماعی و سایر مجموعه­ های غیر ساختاری است و فرصت­ های تجارت کوتاه مدت و نوسان را شناسایی می­کند. مشترکین هم­چنین می­توانند فرمول ­های خاص خود را به عنوان اندیکاتور ایجاد کرده و watch listها و هشدارهای بی درنگ را به صورت پویا به روز کنند. سپس می­توان این سیستم ­های معاملاتی را backtest و در یک فضای معاملاتی شبیه­ سازی شده معامله کرد. مشترکین برنامه ویژه که با حساب­ های متصل به کارگزاران تعاملی می­توانند معاملات زنده را از طریق بستر Trade Ideas ارسال کنند. پلت فرم Trade Ideas به بیشتر پلتفرم­ های معاملاتی و نمودار متصل است. اکثر مشترکین Trade Ideas اکنون از TI’s HOLLY AI، یک دستیار معاملاتی هوش مصنوعی برای شناسایی معاملات ناشی از استراتژی­های به طور مداوم بهینه شده استفاده می­کنند که نشان دهنده یک عملکرد ثابت بازار هستند. Trade Ideas در سیستم عامل­ های ویندوز قابل دانلود است و هم­چنین نسخه وب را برای دسترسی به هر دستگاهی ارائه می­دهد. اشتراک استاندارد، 118 دلار در ماه (1068 دلار در سال) است، در حالی که خدمات ویژه ماهانه 228 دلار (2268 دلار در سال) است.

ابزار تحلیل TradingView

TradingView دارای بیش از 100 اندیکاتور همراه با ابزار طراحی هوشمند است که سهام، ارزها و ارزهای رمزپایه جهانی را پوشش می­دهد. زبان اختصاصی Pine Script به شما امکان می­ دهد اندیکاتور های موجود را تغییر دهید یا از ابتدا چیزی ایجاد کنید. کتابخانه عمومی اسکریپت شامل هزاران اسکریپت است که توسط سایر اعضای TradingView منتشر شده است. می­توانید از مجموعه محدودی از ویژگی­ ها به صورت رایگان استفاده کنید. اشتراک­ های دارای دسترسی به امکانات و داده­ های اضافی 14.95 تا 59.95 دلار در ماه است. یک سیستم معاملات کاغذی تعبیه شده است، یا     می توانید TradingView را با چندین کارگزار از جمله TradeStation به یک حساب کارگزاری وصل کنید.

ابزار تحلیل TrendSpider

TrendSpider در سال 2016 تأسیس شد، دارای مجموعه ­ای چشمگیر از ابزار تحلیل است که برای کمک به شما در یافتن، برنامه ­ریزی و زمان­بندی معاملات خود با کارایی و دقت بیش­تر طراحی شده است. می­توانید watch listهای پویا را با استفاده از Market Scanner ایجاد کنید، که می­تواند در بازه­ های زمانی از 1 دقیقه تا 1 ماه به جستجو بپردازد. بیش از دو جین اسکنر وجود دارد، یا می­توانید خودتان طراحی کنید. داده ­های بازار در زمان واقعی و بیش از 20 سال داده ­های تاریخی بدون هیچ گونه هزینه اضافی در آن گنجانده شده است. این پلتفرم با تنظیمات شخصی شما که در فضای ابری ذخیره شده­ اند مبتنی بر وب است. پکیج نمودار شامل توانایی backtest (برای مشتریان ویژه و گلچین) استراتژی­ هایی است که ایجاد    کرده اید. اشتراک­ ها از 33 تا 97 دلار در ماه است، که برای برنامه ­های پیش پرداخت سالانه تخفیف دریافت می­­کنید.

 

این مقاله ترجمه شده توسط تیم آکادمی ایران ام کیو ال می باشد. 

صفحه اصلی مقاله

سایر مقالات مرتبط

متا تریدر چیست؟
متاتریدر

متا تریدر چیست؟

متا تریدر چیست؟ اولین سوالی که هر فرد وقتی می خواهد آموزش های متاتریدر مانند آموزش صفر تا صد mql5،

کامل ترین و بهترین آموزش متاتریدر 4
mql4

کامل ترین آموزش متاتریدر 4

بهترین آموزش متاتریدر 4 متاتریدر4 یک پلتفرم معاملاتی محسوب می‌ شود که دارای رابط کاربری ساده است و همین یادگیری

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. با سلام
    سپاس از مطلب خوب شما
    برای احراز هویت ایرانی در tradestation چکار باید کرد؟